| Sapphire a întrebat:

Poti afla daca o persoana ti-a citit emailul pe care i l-ai trimis? thinking
Daca da, cum?

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Http://www.spypig.com/ ia incearca :-?

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu poţi afla dacă a citit mailul pe care i l-ai trimis.

NOname
| NOname a răspuns:

Din pacate, nu poti. sad

| K.Samuel a răspuns:

Daca folosesti o casuta de email care sa-ti permita conectarea prin IMAP sau POP (ex. Gmail), poti folosi un client de email ca Outlook Express sau Thunderbird pentru a cere un "Read receipt". Ceea ce inseamna ca, in momentul in care destinatarul citeste email-ul, ii va aparea o casuta in care va fi intrebat daca vrea sa confirme citirea email-ului. Daca alege OK, vei primi in casuta o confirmare a citirii.

Nu unosc sa existe insa vreun serviciu de email online care sa suporte aceste confirmari de citire a email-ului.

| catthshshshs a răspuns:

Nu ai cum afla. Singura cale este sa ii stii parola si sa intri pe emailul lui si asa vezi daca e deschis. Dar nu poti face asta si nici nu e bine de faptwinking

| Iziii:x a răspuns:

Nu ai cumhappy
Srry...
Funda?