| Steaua10 a întrebat:

Pot afla cumva daca destinatarul mi-a citit emailul trimis?

Răspuns Câştigător
| Motivator a răspuns:

Salut,
Se poate! Vezi cum aici: http://www.videotutorial.ro/? tag=cum-putem-afla-daca-destinatarul-a-citit-mail-ul
Mai bine vezi decat sa incerc sa-ti explic in 1000 de cuvinte! :)

3 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Salut. se poate doar daca ai instalat Outlook pe calculator, iar cand ii trimiti un mail cuiva, se poate seta sa iti dea un mesaj auto de raspuns("read-ul")

| qwerty a răspuns:

Nu se poate.

| Kira22 a răspuns:

Bineinteles ca poti,il suni,dar daca vrei sa afli de pe calculator il interbi pe mess,facebook, hi5, dar sa iti apara tie pe e-mail daca la citit sau nu, nu merge. funda?