| anonim_4396 a întrebat:

Poti face bani facand animatii cu stickman? Si daca da, cat castigi și cum?

4 răspunsuri:
| Infraverde a răspuns:

Presupun ca da, in ziua de azi poti face bani din orice. Nu stiu daca exista o piata pentru asa ceva acum, dar ai putea sa iti incarci animatiile pe YouTube sau pe un site personal si sa faci bani din reclame. Bafta la desenat!

| EneCristian a răspuns:

Fara suparare dar nu prea ies bani din stick man orienteazate pe reclame sau editare video fiindca din animatii nu prea ies asa multi bani.

| OnuOnulică a răspuns:

Da, dar o să câștigi foarte puțin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru OnuOnulică):

Spune-mi pretul aproximativ.