| Andra_2544 a întrebat:

Poti sa stergi mai multi prieteni deodata de pe fb? Si daca da cum?

Răspuns Câştigător
| MillzBya a răspuns:

Pe pagina de profil, sub poza ta de profil, dai click pe friends/prieteni, dupa ce se afiseaza lista, dai click sus in dreapta unde scrie "edit friends"/"editeaza prieteni" si dupa dai click pe x-uri la cei pe care nu'i mai vrei :*:*

5 răspunsuri:
| Doar1îngeR a răspuns:

Poti sa stergi doar cate unul.Dar cat iti ia sa dai click pe x?

| aly02 a răspuns:

Poooi... puppy dog eyes
Dai la profilul tau, dupa aia jos sub fotografie scrie prietenii.
Dai click pe ei... Si in dreapta sus scrie "Editeaza prieteni"
Si dupa aia in dreapta la fiecare prieten scrie un "x" si dai pe ei si se sterg! Primesc funda?puppy dog eyes

| 5465449634649634769347 a răspuns:

Nu cred.Cel mai simplu cred ca este cu obtiunea editare prieteni de sus de la,, account" si stergi pe x...

| Costin_Florin_1997 a răspuns:

Vreau sa sterg mai multi prieteni cum fac?

| Frumoasa_Ta_Iboja_1998 a răspuns:

Cum pot sa sterg mai multi preten ppe Facebook