Elianna
Întrebare recomandată | Elianna a întrebat:

*Cum se poate ajunge la agenda de contacte de la gmail? Ca de cand au schimbat formatul, nu mai dau de ea.
Vreau sa sterg niste adrese de prieteni tastate eronat si retinute de memorie.

*Cum se poate sterge din memoria calculatorului o adresa de gmail proprie tastata gresit? Ca vad ca o tine minte si de "n' ori am dat click pe ea!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Deschizi gmail, intri pe Gmail (este in stanga sus scris cu rosu), dai pe Agenda si iti apar toate contactele. Bifezi contactele pe care vrei sa le stergi si apoi dai pe Mai multe si pe Stergeti persoana din agenda, confirmi si ai scapat de ele. Succes!

| Elianna explică (pentru Ioandelasal):

Cred ca sufar de "orbul gainii! big grin
Era atat de mare ca nu vedeam!
Am rezolvat problemele.
Multumesc.

2 răspunsuri:
| MarioTGK a răspuns:

Te duci la setari apoi la friends si de acolo te descurci