| anonim_4396 a întrebat:

Prajitorul meu de paine nu mai reactioneaza la  eject, ce sa-i fac?

6 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

La cat costa un prajitor de paine cred ca cel mai bine e sa-ti cumperi unul nou pentru ca reparatia, de multe ori costa cam cat unul nou.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu zic sa iei altul, ca la cat dai pe reparat nu se marita!

| psiholoaga a răspuns:

Probabil i-a sarit arculetul. Fie il duci la reparat (dar s-ar putea sa coste cateva zeci de lei), fie iti iei altul. Fie, daca te pricepi, il desfaci si ii pui arculetul la loc. Sau daca te pricepi la crosetat, cu o andrea scoti feliile de paine. Dupa ce il scoti din priza, daca nu iti plac coafurile afro.

| selef a răspuns:

Da-i EJECT.

| LuS[z] a răspuns:

DU-L LA CINEVA CARE SE OCUPA CU REPARATII DE PRAJITOARE SAU DACA NU MAI MERGE CUMPARA ALTUL.

| JustMeFlory a răspuns:

Cumpara'ti altul, sau du'l la reparathappy