| anonim_4396 a întrebat:

Prima data asta arata: Este posibil ca cineva să se fi conectat la contul tău
Ţi-am blocat contul pentru a-ţi păstra informaţiile în siguranţă. Te rugăm să-ţi confirmi identitatea şi să schimbi parola pentru a debloca contul.
Pe urma dau Continua: Te rugăm să-ţi confirmi identitatea
Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:
Conectează-te dintr-un browser pe care l-ai mai folosit
Răspunde la întrebarea de securitate (limită orară depăşită)
Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită)
Ca alternativă, poţi pentru a-ţi confirma identitatea.
Contul tău va rămâne ascuns până când termini acest proces.

La fotografi am facut 4/5 corect si nu mi la activat...
Pentru a-ţi confirma identitatea, te rugăm să te conectezi dintr-unul dintre aceste browsere pe care le-ai mai folosit:

Opera pentru Windows 7 (8 aprilie la 13:19)

Cine ma poate ajuta? azi dimineata mergea perfect, am intrat pe telefon, pe urma mi-a aparut ca sunt blocat...

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Ai scris pomelnicul asta dar un singur lucru nu ai scris.Despre ce cont e vorba?

4 răspunsuri:
| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru darrio2007):

Contul meu de facebook,

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru darrio2007):

Oricum nu am mai precizat despre ce site este vorba, Pentru ca mai toti stiu ca numai Facebook cere carte de identitate laughing) Cea ce nu leo voi da niciodata, n-am chef sa am probleme din vina lor,

| darrio2007 a răspuns (pentru AntoniSoulesOne):

Aha!

| andreianca a răspuns:

Daca ai facut contul cu email si ai parola de la email atunci intra pe facebook unde e user si parola este o intrebare de gen am uitat parola? dai pe ea scrii emailu si selectezi optiunea trimite-mi un link pe mail etc..intri pe email si urmezi pasii care iti spun in email