| Adrian6121995 a întrebat:

am o problema pe facebook de azi!
Cand ma loghez imi da asta:
-* Vă rugăm să parcurgeţi o verificare completă de securitate
-* Te rugăm să alegi una dintre următoarele metode pentru a-ţi confirma identitatea:
-* Identifică fotografii ale prietenilor (limită orară depăşită) ( Aici imi arata o casuta dar nu ma lasa sa o bifez ) imi stiu toti prietenii, ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| InVisible99 a răspuns:

laughing)) te-a raportat careva la facebook si acum acestia verifica daca contul e real si trebuie sa identifici niste poze ale prietenilor pentru a arata ca esti tu si sa te lase in cont sau mai era ceva cu copia dupa buletin... oricum daca nu parcurgi pasii adio contul