| Kent22 a întrebat:

Primesc bluescreen de fiecare data cand stau pe net, ma uit la videoclipuri sau orice altceva in afara de atunci cand joc jocuri, si cand joc jocuri gen fifa primesc, dar pe csgo sau farcry sau gta 5 pot sta ore fara sa se intample nimic. Uneori primesc direct cand aprind pc-ul.Cum pot remedia problema?

1 răspuns:
| AIeXxX a răspuns:

E deteriorat sau este veche memoria ram. Trebuie sa.ti cumperi alta
Am avut aceeasi problema. Aprindeam pcu si aparea bluescreen si se auzea un piuit cu cateva pauze. Mi.am luat alt ram si a revenit la normal