| Peleus a întrebat:

Primesc imaginea asta din ce in ce mai des http://imageshack.us/f/849/blvs.jpg/ stiti care e cauza?

2 răspunsuri:
| mnthseby a răspuns:

Si eu am primit-o candva cand am instalat o tema pentru windows xp. dar dupa nu mi s-a mai deschis pc. si a trebuit sa imi iau alt hard.

| xHellBoYx a răspuns:

Zice ca sa dezinstalezi ultimele programe de pe hard, Eu mi-am reinstalat windows-ul si nu am mai avut nici o problema, banuiesc ca asta e de la XP, eu acum mi-am instalat Windows 7 ultimate si imi merge mult mai bine.Bafta!