| TheGazeTTeRuKi a întrebat:

Primesc lag de la unu prin cmd.exe prin placa de retea, am si nod32, Free Hide IP si tot degeaba cum pot sa fac, sa nu mai primesc ping?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Puneti firewall

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru suntserios):

Am 2, sunt pe win 7 si tot degeaba

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns:

Esti cam geniu asa~!~ N-ai cum sa primesti lag mai EinStein. LoL. Si nu prea poti sa faci nimic prin cmd exe. de pe windows. Deci probabil ii de la netu tau tras prin sarma ghimpata. Iara daca acel prieten iti da flood, ia-ti avira. Dar cel mai probabil ai un virus.

| TheGazeTTeRuKi explică (pentru Ṕαᾔḓεмḯḉ):

Iar tu geniule taci daca nu stii ce este task!

| Ṕαᾔḓεмḯḉ a răspuns (pentru TheGazeTTeRuKi):

Mda. nu mai zic nimic. Spor la 'primitul lagului' in continuare