| CravataAlbastra a întrebat:

Primesc mesaje pe messenger la,, message requests" dar imi apar sus la notificari nu și pe mess propriu zis, iar daca nu sunt atenta sus la notificari nu mai stiu cine mi-a trimis mesaj. Aveti vreo idee cum as putea rezolva, ca sa-mi apara si pe mess la requests?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Are cateva probleme Facebookul si Messengerul din cate am vazut. Si mie mi se intampla happy

| Clorox a răspuns:

Primesti message request cand nu esti prieten cu cineva din cate stiu.

| CravataAlbastra explică (pentru Clorox):

Da