| Khiley a întrebat:

Primesc multe cereri de prietenie pe Facebook și nu aș vrea neapărat să le accept pe toate. Pe scurt, vreau să trec acele persoane la urmăritori (adică doar să mă urmărească). Dar problema este că nu știu cum să-mi activez butonul de urmărire. Mă poate ajuta cineva? Dau funda! happy

Răspuns Câştigător
| Anemona21 a răspuns:

E nevoie să ai contul pe public ca sa ai urmaritori. Setezi asta de la confidențialitate. Nu poti trece oamenii ce îți dau cerere de prietenie la urmaritori. E alegerea lor cine te urmărește si cine iti e prieten, sunt două chestii diferite. După ce ai contul pe public o sa vezi cum apar urmaritorii, cei mai mulți cand postezi cate o poză noua happy

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Setări→ Setări si confidentialitate→Postări publice→ Cine mă poate urmări→ bifezi: Public

Și dacă ai activat acest lucru, toate cererile de prietenie respinse trec automat in lista de urmăritori.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Și eu la fel primesc tone de cereri de prietenii pe Facebook mai ales pe insta nu-ți mai spun stai sa vezi cute viuri am pe TikTok )))))