| eva9999 a întrebat:

PRIMUL RASPUNS IA FUNDA! sall, cum primesc noi misiuni cand am ajuns la jocul harry potter si ordinul phoenix atunci cand am terminat 50% din joc?

4 răspunsuri:
| sanders a răspuns:

Am jucat si eu harry potter si ordinul phoenix si dupa ce l-am invins pe cap-de-mort s-a terminat cu toate misiunile dar inca nu e 100%.Ca sa il faci 100% trebuie sa repari tot felul de chestii pe acolo sau sa gasesti cate ceva cum ar fi piesele alea de sah ascunse dupa niste prelate mari in perete si altele.Iar de la 50% nu mai stiu cum era reimprospateaza-mi memoria si o sa iti spun ''sper" (care a fost ultima misiune pe care ai facut-o)

| Yzzza a răspuns:

Pai poate trebuie sa intrii in vreo camera unde sa iti dea o noua misiune.

| CNikko a răspuns:

Da...e misto jocul l-am jukt si eu Funda>
?

| CNikko a răspuns:

Da e misto jocul happy