| eva9999 a întrebat:

FUNDA +VOT PRIMUL RASPUNS CARE MA AJUTA!
buna! Miam instalat si eu harry potter si ordinul phoenix si am inceput sa joc...imi place ff mult doar ca m-am blocat.stiti atuncea dupa ce i-am ajutat pe cativa membri stiti voi ca sa o terorizeze pe umbridge cu mlastin aia si cu ce mai este am terminat toate misiunile care imi apareau. Ce trebuie sa fac ca sa primesc altele? FUNDA +VOTTTTTTT! 1

4 răspunsuri:
| eva9999 explică:

Da eu nu am terminat de tot jocul am doar 50%...nu stiu ce trebuie sa fac sa merg mai departe

| Nommm a răspuns:

Buna! Nici eu nu stiam ce sa mai fac dupa ce le-am terminat pe acelea.mai joaca 1 zi -2 si o sa iti apara si celelalte! Pwpici, funda?

| andrei_1403 a răspuns:

Pai uitate pe youtube.am avut si eu harry... pe cd original dar e f greu si nu pre ma pricepeam.e in engleza si nu prea intelegeam ce vbau astia.(sunt cla a5a)

| vladut7373 a răspuns:

Salut ca sa primesti altele trebuie sa incepi de la capat ca l-ai terminat sau daca vr sa joci in continuare descarcati celelant herry pother care are mai multe mis. Bft!