| moonolight011 a întrebat:

Prin ce site poti cra un web site al tau gratuit cu domeniu? in afara de ucoz?

6 răspunsuri:
| Aurelian0709 a răspuns:

Wordpress, Blogspot. site-uri? astea sunt bloguri in toata regula, este diferenta mare intre un site si un blog. Si in al 2-lea rand nu exista domeniu gratuit, se numesc Subdomenii pentru ca vine de ex: numelemeu.weebly.com, si un domeniu este numelemeu.com.
Nu stiu de ce va feriti de ucoz, ati vazut ca este destul de detaliat si v-ati speriat? Totusi eu il recomand, daca stii sa il folosesti iti faci un site profesional la bani foarte putini.

| JulianD a răspuns:

Incearca Fiberit.ro

| RoFilmeOnline a răspuns:

Incearca http://weebly.com sau pe blogspot

| Anonymous112 a răspuns:

Salut, Cu Gpas.Info poti creea site-uri si domenii gen:.tk,.dot etc.

| palaghianu a răspuns:

Gratuit, al tau, cu domeniu nici nu se merita, nici cu Ucoz nici cu nici un alt fel de site. De cele mai multe ori primesti domeniu cu extensii aiurite si te poti trezi cu site-ul sters.
Mai degraba incerci wordpress.com si sa vezi ce bine e.

O multime de teme, mobilitate foarte mare, tot ce vrei. Uite un site de-al meu de exemplu: http://palaghianu. wordpress.com

Daca ai nevoie de ajutor, nu ezita sa ma cauti.