| DJohnny a întrebat:

Pro Show sau Sony Vegas? Ce este mai bun si mai usor pentru filmulete de sfarsit de clasa a 8-a si a 12-a? ( Din acela cu o melodie pe fundal si poze care apar sub diferite animatii )... Stiu, Sony Vegas e mult mai bun si are mult mai multe functii dar eu vreau doar pentru asta.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ambele au multe efecte frumoase, in Pro Show se lucreaza mai usor decat in Sony Vegas dar efecte mai multe gasesti in SV.

| Janek21 a răspuns:

Este destul de clar ca Sony Vegas Studio ar fi alegerea corecta.