| dRsClaud a întrebat:

PROBLEMA!
Am un PS2 de 1 an si ceva si vad ca nu mai imi citeste Cd-uri iar CD-urile nu sunt zgariate deloc care ar fi problema? ce trebuie sa schimb la el?

Răspuns Câştigător
| JuStKid a răspuns:

Salut trebuie sa-ti iei o lupa noua ...sau deschidel si stergeo cu spirt si curato! ...aia sigur e.laseru ala!

2 răspunsuri:
| ovidiuionita a răspuns:

Incearca sa stergi lentila capului de citire. Foloseste un betisor de bumbac pe care ai pulverizat putina solutie de curatat sticla.

| marius577 a răspuns:

Pune ceva greu pe chestia aia( imi scapa denumirea)unde bagi tu cd-ul si mie mi-s-a intamplat si acum imi merge.