| Blake1 a întrebat:

problema cu cd romul :nu imi citeste cd-urile audio. nici macar nu le vede. in schimb cele video nu au nici o prblema.care e problema? trebuie neaparat inlocuit? multumesc anticipat.

1 răspuns:
| traveler a răspuns:

O curatire a capului ai facut-o? Posibil sa fie ceva praf pe capul cititor laser, cdurile tale sunt ok nu sunt zgariate deloc? Este un kit ce contine un cd anume conceput si iti da si un flacon cu o solutie, nu recomand sa o folosesti, doar cd este deajuns.Succes