| D1eSeL a întrebat:

Problema facebook. Dupa ce ies dupa facebook apar inca online.
Stiu asta pentru ca unii prieteni imi trimit mesaje iar eu apar online chiar daca am stins facebook-ul.
Foloseste si facebook pentru smartphone, poate este aici o problema.

8 răspunsuri:
| Wolfenstein a răspuns:

Aşa este... Facebook-ul are foarte mulţi utilizatori, şi de aceea mai apari inca vreo 5 minute online, pana este adus la cunoştinţă că tu nu mai eşti conectat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa mi s-e intampla si mie chiar daca ai stins facebookul tot mai trimite mesaje deoare facebook iti trimite mesaje si dupa ce esti el stie tot ce faci pe calculator sau telefon.

| kariny06 a răspuns:

Si eu am patit la fel. Dar eu cand ies de pe facebook mereu imi deconectez chat-ul. Acum nu stiu daca si-a revenit, da ma rog.
Funda?;-?

| Aliona00 a răspuns:

El arata inca 15 minute si apoi iti arata ca ai iesit asa si mie

| D1eSeL explică (pentru Aliona00):

Bun. si nu exista vreo setare prin care pot sa dezactivez asta?

| D1eSeL explică (pentru Aliona00):

Si nu pot sa dezactivez asta?

| Aliona00 a răspuns (pentru D1eSeL):

Nu nu exista

| Robert_Tom_2000 a răspuns:

Mai sta cateva minute si apoi iese singur asa face la toata lumea