| anonim_4396 a întrebat:

Problema Yahoo Messenger 11.5

Buna ziua. De mai bine de o luna, pe messenger, de fiecare data cand adaug pe cineva imi apar mesaje cu ciudate atat la status cat si pe chat. In imaginea adaugata contactele adaugate sunt cele in care apare adresa Id-ul de yahoo. Cand incep sa vorbesc cu unul din contactele adaugate recent imi apar astfel de mesaje. Stie cineva sa imi spuna de ce si cum as sputea sa rezolv aceasta problema? Multumesc.

http://imageshack.us/scaled/landing/802/bna.png

1 răspuns:
| sebion92 a răspuns:

Am scanat cu BitDefender Internet Security 2013 si cu Malwarebytes si nu a gasit nimic. Singurul lucru care au gasit ambele progame antivirus sunt cookies-urile,
Am adaugat un nou contact atat dupa un alt calculator (cu windows proaspat instalat) cat si dupa un alt program (Trillian). In ambele cazuri a fost acelasi rezutat.