| CPR a întrebat:

Probleme cu placa video nu mai imi merg jocurile si filmele se vad sacadat, specific ca asta se intampla cam de 1-2 saptamani. Ce imi recomandati sa fac?

4 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Placa video ati radeon hd 5450

| katalyn27 a răspuns:

Iti recomand sa instalezi/reinstalezi placa video, iti merge sacadat imaginea cand nu ai instalata placa video, daca nu merge nici dupa reinstalare, baga windows'ul din nou, bafta!

| vladsoare a răspuns:

Machemarius esti total paralel happy te mai si dai ca stistraight face
incearca un update la placa video, daca nu, re-instaleaza driverul placii!
in ultima faza baga iar windowsul.

cum sa afecteze virusii grafica tuturor jocurilor?laughing

| machemarius1988 a răspuns:

Simplu. Ai virusi. Instalezi un antivirus calumea (gen avast). vezi ce rezolva. Daca nu instal widows ( dar dai repair si nu boot ca sa pastrezi continutul hardului). Bafta