| Broadband a întrebat:

Procesor intel celeron 430 1.8ghz se duce in full 100% cand dau refresh.
e normal.
e din cauza ca e procesoru mai mic nu?
lamuriti-ma si p mine!

5 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Posibil sa ai un virus infiltrat ca proces.Mai multe detalii gasesti aici:

http://svchostvirus.com/

| shnako a răspuns:

E prea slab procesorul. Eu am Core2Duo de 2.2 si reusesc sa il blochez frecvent cu Chrome.

| DSGline a răspuns:

Salut. Eu cred ca este prea mic procesorul tau sau intra in task manager si incide procesele de care nu ai nevoie. Si mie mi se mai intampla sa fie full 100% dar nu stiu de ce eu am procesor Intel xeon Quad-4ghz.

| Tpu4Ev3R a răspuns:

Da e normal.E procesorul prea mic si cred ca ai si ceva procese deschise.Dai un restart si fara sa pornesti altceva dai refresh si zi-mi daca tot 100% e.Cel putin sa fie 95 ca sa fi sig ca nu e u vitus sau ceva