| ady900 a întrebat:

Ps3 face ylod? Sau daca i-as pune un cooler (ventilator) mai bun mai face?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Se intampla, dar nu foarte des...
Eu il am de 2 ani si m-am jucat si 10 ore la rand fara sa aiba nimic.
Daca e sa il cumperi de nou chiar nu are rost sa umblii la sistem atata timp cat ai garantie.
1 ) Ca o pierzi
2 ) Nu se intampla atat de des. Daca joci cu moderatie si faci anumite pauze chiar nu ar avea ce sa se intample.

1 răspuns:
| Beretta a răspuns:

Face (mult mai rar ca la xbox) dar doar daca il tii in spatii inchise, neventilate bine, si face rar, nu iti trebuie ventilator mai mare, depinde ce ps3 ai,daca ai FAT il tii in pozitie verticala, daca ai slim il tii doar in spatii deschise, bine ventilate, daca tii musai sa pui ventilator poti face si asta sa te asiguri, dar nu prea isi are rostul daca faci cum ti-am zis(si sa nu fie prafuit inauntru evident)