| razvantpu a întrebat:

Ps3 super slim este mai bun ca ps3 slim sau mai mare

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Depinde. Ps3 superslim este mai mic http://www.baraholkin.ru/hard/ps3superslim/09.jpg da pe google pentru mai multe imagini. Partea rea fata de slim e ca are la disc o trapa? mecanica, nu ceva electronic cum e la slim. Ps3 superslim consuma si ceva mai putin curent fata de slim. In rest nu sunt diferente chiar atat de mari.

1 răspuns:
| Radu1015 a răspuns:

Nu sunt diferente. PS3 super slim are decat un nou design si un nou hard cu capacitate o mai mare.