| ProjectJackpot a întrebat:

PSN (playstation network) sau Xbox LIVE (xbox 360)? Argumentati

Răspuns Câştigător
| Cretaker a răspuns:

PlayStation Network - e free, lol.

(cu exceptia serviciului PSN Plus daca vrei sa fii smecher, dar nu se pune)

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot explică:

Ai dreptate aici Cretaker laughing

| Killza a răspuns:

Mda, Xbox LIVE, desi eu folosesc PSN, ti-as argumenta aici in 50 de randuri, dar prefer sa iti spun scurt, intr-adevar PSN e gradis, dar serviciul Xbox LIVE iti ofera mai multe posibilitati, jocurile merg mai repede internetul are o viteza mai mare, si nu prea este lagg, as spune chiar deloc dar poate mai sunt unii laggeri.