| Anonymous998 a întrebat:

Salut, am o intrebare, cam cate fps-uri ar atinge acest laptop pe cs go? Sau idk minecraft? Astept raspunsuri multumesc. ---Laptop Asus X551MA-SX056D cu procesor Intel® Pentium® Quad-Core N3520, 2.16GHz, 4GB, 500GB, Intel® HD Graphics, FreeDOS, Black - acesta este laptopul, o zi frumoasa!

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Dacă ai noroc cu 30 cadre pe secundă cu tot în minim și rezoluția 720p.
Este un procesor slab și o placă video integrată și mai slabă, plus că are numai 4GB RAM.
Ai aici un exemplu de astfel de laptop: https://www.youtube.com/watch?v=7PiI6BqKKvI