| CoryCorina a întrebat:

Puteti sa imi spuneti si mi-e de conturi si parole de pe free realms (pls)?

8 răspunsuri:
| CoryCorina explică:

Da sunteti chiar...nu stiti sa cititi am zis membrii cumva? Nu! conturi normale hai ca nu se poate discuta cu voi.Si oricum nu imi trebuie de membru ca sunt lvl 20 am manusi de toate ce vrei si nu vrei dar voiam sa mai vad noi conturi.rai ma sunteti!

| perla a răspuns:

Incearcaxxxyyyret-si -bbbbuuuummmhhhh!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei cont free reamles cu lv mare du-te naibi si cumpara membru ca toti alti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunteti tampiti ori ce? Vreti sa vaq convingeti cas membru si am multe na cine in tra pe joc add sophie grayfrill

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuuuuuuu

| nilak a răspuns:

Nu putem 8-)

| sonicheroes26 a răspuns:

Hai du-te si cumpara membru ca sa ai lv mare si sa ai cont ca ce sutem noi prosti sa iti dam conturi?

| sonicheroes26 a răspuns:

Vrei cont de lv mare du-te si cumpara membru ca toti ca de suntem noi prosti sati dam?