| Lala20 a întrebat:

Rama foto digitala functioneaza cu baterii sau cu alimentare la priza?

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Pai depinde de model!
...in general cu baterii!, dar mai sunt si modele care se alimenteaza de la priza!

| VORTEX a răspuns:

Functioneaza la priza.

| HaDeS_9190 a răspuns:

Din cate stiu exista si cu baterii ca laptopul dar sunt mai scumpe si mai rare

| dydo a răspuns:

Depinde de model,am si eu, si e cu acumuulator dar se poate si cu bateri, daca are acumulator inseamna ca functioneaza la priza daca nu cu bateri, sau poate aman2 posibilitati uitate la intructiuni

| Ghada a răspuns:

Pai depinde. cele mai ieftine, functioneaza cu baterii. daca dai de exemplu 500 ron pe una, sigur este cu acumulator si se alimenteaza la priza.deci depinde de calitate.eu iti recomand una cu alimentare la priza.eu am una si merge super.