| Chrysstian a întrebat:

Raspuns Urgent! Funda garantat!
Sall TPU! La un program cum ar fi PCSX2 cum ii pot schimba denumirea din bara de sus (title bar, window title bar, scrie PCSX2 0.9.8 si vreau sa scrie altceva)? Am incercat cu mai multe programe dar nu este permanent!

2 răspunsuri:
| Anais2711 a răspuns:

Incearca cu un click dreapta pe pictograma, apoi propreties, alegi general, schimbi numele in casuta si debifezi read-only.

| Chrysstian explică (pentru Anais2711):

Ma refer ca atunci cand deschid programul, sus in bara aceea unde se gaseste butonul close si celelalte, scrie PCSX2 0.9.8 si vreau sa schimb ce scrie sus, nu sa-i dau rename.