| szibis1999 a întrebat:

RASPUNS URGENT! Nokia N9 sau SAMSUNG galaxy Note?
As vrea sa fac poze, sa trimit multe mesaje si jocuri.CARE mai bun? Raspuns urgent va rog!

3 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Da cand ulpa mea a aparut n9? aa da uite ca m-am uitat pe youtube.fratelo normal ca alegi Nokia bateria crede-ma ca stiu sigur si in cazul lui n8 stai toata ziua pe net si tine chiar si 3 zile.deci nokia.insa Samsung are aspectul acela frumos.foarte subtire foarte finut. oricum eu tot Nokia cred ca sunt cele mai bune telefoane orice ar spune cineva

| Darko18 a răspuns:

Normal ca Samsung, o camera muult mai buna care este in stare sa filmeze 1080p (full hd) ecran HD Super Amolet de 5.3 inch (13, 5 cm) ecren momentan cel mai mare ecran la un telefon si pe langa arata muult mai bine decat Nokia, parerea mea este ca Nokia a ramas mult in urma., sper ca te-am ajutat. big grin

| DeeaFrumusic a răspuns:

Care iti place tie sa stii ca ambele sunt bune. Sper ca te-am ajutat