| anonim_4396 a întrebat:

Recent am tras pe un DVD Windows 8 Enterprise 64-bit. Si am vazut in tutoriale ca trebuie instalate updateuri. Eu pe Windows 7 am avut un program care m-a scapat de WGA, dar nu am mai putut instala updateuri. Are ceva daca am facut asta?

1 răspuns:
| TheSymplu a răspuns:

Update-urile isi au rostul lor. E bine sa le ai la zi.

Instaleaza si tu un windows 8.1, e mult mai serios decat 8-ul. Sau poti sa-ti procuri o licenta. Este foarte ieftina si nu te mai chinui cu activatoare si tot felul de programele care-ti fac PC-ul instabil.