| Burnnin a întrebat:

Recent mi-ai cumparat un aparat foto Nikon Coolpix L25, aseara am fost la o petrecere si am facut cateva poza, unele dintre ele au iesit foarte in ceata,(probabil din cauza fumului de tigara )doar ca restul sunt destul de ok. Ceea ce ma deranjat cel mai mult a fost ca pozele se faceau foarte greu, trebuia sa astept vreo 10 secunde pana sa se faca poza(declansatorul era off). Ma puteti ajuta thinking

2 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Cred ca aveai cardul plin si daia..am si eu o camera din asta si mai bine n-o luam laughing e foarte slaba la poze, mai ales noaptea

| paulthegame a răspuns:

Ma gandesc sa te uiti pe la setari daca nu reuesti du-te la un expert