| alexander998 a întrebat:

Recent mi-am achizitionat un xbox slim modat rgh si kinect pentru el.Are dashboard 16537 si cand conectez kinectul apare eroarea: "A system update is required to use kinect...".Am cautat pe net update-ul,si am incercat sa il instalez de pe un stick, dar nu apare nimic pe consola cand il conectez.Va rog ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E ceva de gen: http://life4gadgets.com/......jtag-rgh/. Atentie mare la ce faci!

| Razwy123 a răspuns:

Nu il mai recunoaste pentru ca este modat, daca este modat nu mai poti sa ii faci updateuri sau sa joci online, Demodeaza-lbatting eyelashes)