| Mirkutza99 a întrebat:

Recent mi.am descarcat o aplicatie tastatura ikeyboard si am niste fatuci emoji dar pe care nu le pot folosi pe snapchat. Alte colege care au acelasi telefon si aceeasi aplicatie le pot folosi pe snapchat. Ce pot sa fac? Exista vreo setare sau. Ofer funda primului raspuns care ma ajuta!

1 răspuns:
| Strwberrs a răspuns:

Easy. Da-i copy si lipeste pe snap. Daca nu iti merge inseamna ca ai ceva la emoticoane; nici pe mine nu ma lasa sa trimit emoji-uri pe snap; dar nu am ikeyboard. Sper ca te-am ajutat si avand in vedere ca ai postat asta de acum 7 ani si sunt prima care raspunde; ar fi dragut din partea ta sa imi dai raspuns castigator! Multu