| Vlad99990 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un Lenovo a5000 si am descarcat Bass Booster Pro dar problema este ca nu se "simte" nicio diferenta. Problema nu este de la aplicatie pentru ca am mai avut-o si pe alte telefoane si a mers. Aceasta problema este de la telefon pentru ca am aceasta setare pentru bass in optiunile playerului si tot nu merge
DACA MA AJUTATI

2 răspunsuri:
| figarro a răspuns:

Din pacate "Bass Booster Pro" este doar o denumire de marketing. Este o aplicatie care schimba cateva setari la egalizatorul audio si nimic mai mult.

La fel e valabil si pentru player: nu vei simti nicio diferenta in mod real. Telefonul tau e in regula.

| Vlad99990 explică:

Pai am mai avut aplicația pe alt telefon și mergea perfect