| andy45 a întrebat:

Recent mi-am luat un pc si imi doresc extrem de mult sa joc fifa 11 nu ma pricep prea mult in componentele calculatorului dar as vrea sa imi spuneti voi care sunteti mai experti in de-astea, calculatorul arata cam asa:procesor amd sempron 2600+ 1.6ghz, ram:Sycron DDR1 256MB si o placa video :MSI Radeon X1550 128MB imi doresc foarte mult sa-l joc credeti ca pot?

Răspuns Câştigător
| UPS-SISTEMUL-E-MORT-NB a răspuns:

Salut da va merge ai pc bun

7 răspunsuri:
| cosmon a răspuns:

"E varză! Poţi spera la 08 cu detalii minime sau mai vechi. Bă da' eu mor pe ăştia care iau toate pramatiile la mâna a 12a(că nu mai găseşti în magazin aşa ceva, nou). O unitate centrală care-ţi rulează şi Blu Ray sau jocuri gen GTA IV(care mănâncă mai mult decât următoarele 3 fifa) găseşti şi la 1000 de lei dacă ştii să te uiţi. Cât ai dat pe răgălia aia? Dacă-mi spui că peste 2 milioane(doar unitatea) mor de râs. Dacă ai fi întrebat asta prin 2004(!) aş fi zis că ai un sistem „rachetă"."

Bine ca esti tu inteligent, omul a zis ca nu stie nimic despre PC, de unde crezi ca stia sa isi achizitioneze ceva performant din moment ce el nu se pricepe, iti zic eu ceva, si tu poate erai la fel cand ai cumparat primul PC, pentru ca nu stiai ce sa alegi, poate nici nu stiai sa umblii pe el, cat despre intrebare, Intradevar e cam slabut sa poti juca FIFA 2011 pe el, dar acum depinde, poate ca omul nu a avut un buget prea mare cand a luat PC asa ca nu ai dreptul sa il judeci, esti aici sa ii raspunzi nu sa il critici!

| Gizăz a răspuns:

E varză! Poţi spera la 08 cu detalii minime sau mai vechi. Bă da' eu mor pe ăştia care iau toate pramatiile la mâna a 12a(că nu mai găseşti în magazin aşa ceva, nou). O unitate centrală care-ţi rulează şi Blu Ray sau jocuri gen GTA IV(care mănâncă mai mult decât următoarele 3 fifa) găseşti şi la 1000 de lei dacă ştii să te uiţi. Cât ai dat pe răgălia aia? Dacă-mi spui că peste 2 milioane(doar unitatea) mor de râs. Dacă ai fi întrebat asta prin 2004(!) aş fi zis că ai un sistem „rachetă".

| Mişu_7703 a răspuns:

N'ai nicio sansa laughing. te poti juca cake mania though.smug

| ChRoM a răspuns:

Nu cred ca iti merge e cam slabut pc-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Intel celeron 1. 6Ghz, 2Gb Ram, si envidia de 512Mb si tot nu merge

| iceman2 a răspuns:

Slab...mai baga ceva pe el, cauta pe net recomandari sistem pentru fifa 11 si ai sa vezi ce iti trebuie sa iti mearga fifa 11

| robertoi a răspuns:

Iti merge dar de unde l-ai descarcat?