| Yoniix a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa nu mai imi apara zecile de reclame? Ca de cand imi apar reclamele, imi merge PC-ul foarte greu.

Răspuns Câştigător
| XXXray a răspuns:

Salut. Cauta un Adblocker. Eu folosesc mozila si mi-am descarcat un Adblocker si nu mai vad nicio reclama. Exista si pentru Chrome si Explorer. Cauta la Suplimente.
SUCCES!

2 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Foloseste un program anti malware.
Eventual reinstaleazati si windowsul.

| AnarchyUK a răspuns:

Caută Adblock sau Adblock plus. Acest mic progrămel (care n-o să te deranjeze deloc, tot ce trebuie să faci este să-l cauți pe net, să iei versiunea corespunzătoare browserului tău și să-l instalezi) ajută contra reclamelor. De asemenea, folosește un program anti virus pentru o scanare completă a calculatorului. Sunt multe software-uri rău intenționate care îți sunt „implantate" în calculator atunci când accesezi diverse site-uri, iar acestea provoacă avalanșa de reclame. Și, referindu-mă la chestiunea anterioară, încearcă să nu mai accesezi toate site-urile, să descarci toate aplicațiile, etc. fără să te asiguri că este în regulă.
Acestea fiind spuse, succes!