| Voicu_Georgiana_1995 a întrebat:

Recomandati-mi si mie o camera video buna. Va roog happy. Care firma e mai buna? Nikon sau Canon? Dar nu foarte scumpa. Intre 500-1500 lei cam asa. Link please happy Thanks

Răspuns Câştigător
| xBlackDreamx a răspuns:

Eu sincera sa fiu as alege o camera Nikon.

6 răspunsuri:
| ovidius a răspuns:

La camere video, între astea două, aleg... Panasonic. De ce? Tradiţie şi experienţă mai bogată în domeniu.

| Empower a răspuns:

Aparat foto digital Fujifilm FinePix S4000, 14MP, Negru + Card 8GB. http://www.flanco.ro/......anta.html. Grebeste-te, e la reducere. :*
Funda? ^_^

| SebiAlex a răspuns:

Eu,iti recomand Nikon si eu am o camera Nikon, mai exact iti recomad un Nikon DSLR, si un site pe care te poti uita si poti cumpara in siguranta si are multe showrooms este E-Mag, SUCCES!

| Anyshooor12 a răspuns:

Http://www.ephotozine.com/......mera-18378 Aici este o camera Nikon foarte buna. Pretul este de 140.00 de euro adica in jur de 630 de lei. :*