| SexyAnon a întrebat:

Hei. dupa examen as vrea sa-mi iau o camera thinking. nu foarte scumpa, in jur de 7-8 milioane.

Ce imi recomandati, Nikon sau Canon?

si de care?thinking

3 răspunsuri:
| 800xren a răspuns:

Nikon si Canon produc aparate digitale compacte D-SRL si video de inalta calitate si performanta.
Oricare ai alege dintre Canon sau Nikon amandou te vor multumi prin finetea pozelor efectuate
Personal eu merg pe Canon imi plac cum ies pozele, chiar si la luminozitate slaba!

| SexyAnon explică (pentru 800xren):

Ce Canon? as vrea sa ma intregrez in pretul ala big grin

| teddypicker a răspuns:

LOL! 7-8 milioane nu ee scumppp? esti fetita rasfatata a' lu' tati sau ceva de genu'?rolling on the floorscZ daca am fost prea directa dat mi se pare exagerat sa zici ca 7-8 milioane pentru o camera Nikon sau Canon, care la 3-4 milioane are o camera super buna si aparatu in sine e super, sa fie putin...