| anonim_4396 a întrebat:

Recomandati-mi un laptop bun pentru gaming. Buget 20.000 lei.

Eu am pus ochii pe acesta.
http://bit.ly/2jAeWbo

1 răspuns:
| Caine1122 a răspuns:

Cu banii aia iti poti cumpara un pc care are un i7 de ultima generatie un 1080 ti si restul componentelor, plus monitoare si periferice, cred ca te poti incadra in suma aia iar performanta te asigur ca o sa fie cu muult peste acel laptop chiar daca sunt aceleasi piese. Acum sa raspund la intrebarea ta daca nu ai ce face cu 20000 de lei si te dau banii afara din casa cumpara-l este bun si ala dar eu in banii aia mi-as lua un pc si cu ce mai imi ramane un laptop mai slab pentru filme si browsering ca asta e singura chestie care il poti face cand stai in pat cu el, in deplasari nu cred ca o sa te joci asa mult deci nu prea merita. Best buy: un pc pe la vreo 15000 de lei si un laptop de 2000-3000 de lei