| jacko a întrebat:

Repeeeedeeeeee,cum parolez routerul,vreau pasii amanuntiti, am un router TP _LINK TL-WR340GD Router Wireless 54M, dau funda.

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

In bara de adrese: 192.168.0.1 sau 192.168.1.0 nume admin pass admin ( daca nu le-ai modificat) -> wireless-> wireless security -> WPA/WPA2 - Personal -> version WPA2-PSK -> Encryption -automatic ( acesta este cel mai puternic mod de criptare a unei parole)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Intri in configurarile routerului si la sectiune wireless sau WLAN ai sa gasesti si partea cu parolarea