| WeAreSmart a întrebat:

S-a dezlipit un pic folia de protectie a ecranului telefonului. De sa fac?

6 răspunsuri:
| S3c0ndSh0t a răspuns:

Daca a intrat un fir de par sau mizerie ( ramn bule in zona respectiva) ai putea sa tai cu o foarfeca folia in zona respectiva daca nu este in zona ecranului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai grija sa nu se mai dezlipeasca sau sa iti cumperi alta.
^.^

| CristinaSNC a răspuns:

Iti cumperi alta.

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Salut.
Chiar daca arata putin urat, incearca sa o pastrezi pana se deterioreaza, altfel risti sa iti zgarii ecranul destul de rau.

| mariacazcu a răspuns:

Daca s-a dezlipit putin nu trebuie sa te ingrijorezi prea tare asta in cazul daca s-a dezlipit putin dar ai griga sa nu se dezlipesca prea tare

| Antohe_Cristiana_1999 a răspuns:

Si la smartphone-ul meu s-a intamplat(la inceput). Cauta o laveta de sters ochelarii/prosop de hartie, sterge ecranul, nu folosi tel inainte sa pui una noua.