| Albert20 a întrebat:

S10 sau P30 pro? (+argumente)

8 răspunsuri:
| AlleXuSS a răspuns:

Salut prima oara cel mai important sa cauti produsele respective si le compari https://www.emag.ro/compare/DWM7QLBBM,D78ZCZBBM/
ca si cateva comparatii o sa-ti spun eu cateva
Avantaje P30Pro processor x8 nuclee Camere 40 + 20 + 8+32MP Camera secundara(Camera fata) Baterie 4200mAh Stocare interna 256GB!
Avantaje S10 Processor x9nuclee Camere 12 + 12 + 16+10 Camera secundara baterie 3400mAh Stocare interna 128GB
Vezi + si - singur din specificatiile minime date de mine :)

| Albert20 explică (pentru AlleXuSS):

Dar dupa tine care ar fi mai bun?

| AlleXuSS a răspuns (pentru Albert20):

Nu pot decide eu.totul depinde de tine la ce vrei sa folosesti telefonul zi de zi
vrei sa te joci sa te uiti pe Youtube, Facebook etc ia-ti s10(bateria tine putin fata de p30)
daca vrei sa te joci sa te uiti pe yt, Facebook sa faci poze si sa te tina si bateria alege p30(mai multa baterie pentru toate astea)+spatiu de stocare mai mare happy
cu mai mult nu te pot ajuta

| Albert20 explică (pentru AlleXuSS):

Mersi mult, chiar m-ai ajutat! laughing

| Albert20 explică (pentru Albert20):

Eu m-as indrepta spre P30 pro, dar nu sunt sigur pentru ca a fost cearta aceea intre Huawei si Google/ SUA (ceva de genu, nu prea am inteles)

| AlleXuSS a răspuns (pentru Albert20):

Aici chiar nu am cum sa te ajut pentru ca sincer sa fiu tu ai pus pe lista Huawei-ul laughing deci ca sa nu dai vina pe mine ori mergi pe s10 ori cauta inlocuitor pentru p30!
Salutare!

| Popafilip a răspuns:

P30 pro ar fi super ok.
La baterie, camera, display etc se misa super bine.

| Albert20 explică (pentru Popafilip):

Multumesc, parerea ta ma ajută! laughing