| John312 a întrebat:

S10 sau s20? Care ma va tine 4 ani?

8 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Daca vrei sa-l ti asa de mult mergi pe S20.

| remsit a răspuns:

Care e mai nou, daca vrei sa-l ti 4 ani?! Cam mult, in 4 ani se vor schimba multe

| cristimihailov a răspuns:

Poate s20 te va tine la limita.

Eu as incerca google pixel. Stiu pe cineva care il are de 5 ani si tot e multumit de el. Google pixel xl, prima varianta. Au ajuns pe la 4...5 poate

| Andresso a răspuns:

Te tine 1 an, la anul il spargi, cand o sa se intample asta, ma anunti aici pe TPU.

| Nicuneacsa a răspuns:

S20

| Armando5620 a răspuns:

S20

| AlexElektro1987 a răspuns:

Telefonul rezistă in funcție de cum il folosești si cum ai grija de el. Daca nu il folosesti toata ziua numai pe jocuri si nu ii ti memoria plină sau nu dai cu el de pământ, o sa reziste si mai mult de 4 ani. Si normal ca s20, pentru ca are tehnologie mai noua.

| RoCkKiD a răspuns:

Nu te tine nici unul 4 ani, Samsung le tine updatate 2 ani, la Android cred ca google da cel mai mult, adica 3 ani.

Mai bine iei ceva mai ieftin si il schimbi in 2 ani, cu exceptia Apple, nu face nimeni telefoane care sa mearga bine mai mult de 2-3 ani.