| hUnTERRRRRR a întrebat:

Sa imi iau un i3 4170 nou sau un i5 4460,4590, 4570 de pe olx?
Il vreau pentru csgo.

11 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ultimul mi se pare cel mai bun.

| flixbuster a răspuns:

Toate duc CS:GO fara probleme. Daca iei SH, ar fi bine sa ii poti face un torture test cu Prime95 macar o ora sa vezi ca este stabil (sa nu fi fost overclockat porceste si sa fie instabil).

Este important si ce placa video ai, nu m-as baza pe placa video integrata in CPU (oricare ar fi el din lista ta).

| VALCUANDREI1994 a răspuns:

Da. Daca ai bani.

| hUnTERRRRRR explică (pentru VALCUANDREI1994):

Citeste intrebarea prietene.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

Raspunsul este poate.

| hUnTERRRRRR explică (pentru VALCUANDREI1994):

Ba esti retardat? am intrebat care sa il iau da tu esti un specimen mai rar.

| VALCUANDREI1994 a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

Nu stiu. Am crezut ca te-ai referit la faptul ca apa laptoasa e ca o cangrena.

| anonim_4396 a răspuns (pentru hUnTERRRRRR):

Pe care*
Nu multi pe aici sunt copii sa se joace CS:GO.
Totusi eu ti-as zice sa mergi pe i5 de pe OLX daca si placa de baza are acelasi socket cu ce iei.

| DenisAndrei56 a răspuns:

I5 clar, e aceeasi performanta indiferent ca e nou sau sh.