| Skipper09 a întrebat:

Sa imi iau un Samsung galaxy s4 sau sa strang bani si sa-mi iau un pc de gaming calumea? Recomandati pcuri de gaming calumea da nu la un pret exagerat.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Amd fx 6300 ( procesor ), Un r7 260x OC 2gb 128biti, un kit dual-channel de preferat 4x4 gb memorie ram, un hdd de 1 TB, ca placa de baza un ASRock 980DE3/U3S3, si o sursa Zalman ZM500-LX de 500W

4 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Una este un telefon, alta este un pc. Daca ne spuneai ce sa alegi dintre un laptop si un pc, ti-as fi recomandat sa-ti faci un sistem pe piese, care rula orice joc la detalii bune. Telefonul poate sa mai astepte big grin

| Skipper09 explică (pentru Jipa95):

Pc

| Skipper09 explică (pentru Jipa95):

Spune-mi piesele si poate iti dau funda big grin

| Jipa95 a răspuns (pentru Skipper09):

Amd fx 6300 ( procesor ), Un r7 260x OC 2gb 128biti, un kit dual-channel de preferat 4x4 gb memorie ram, un hdd de 1 TB, ca placa de baza un ASRock 980DE3/U3S3, si o sursa Zalman ZM500-LX de 500W

| AdrenalinTm a răspuns:

Depinde de ce ai u nevoie mai mare tel sau pc si in loc de Samsung s4 ai putea HTC M7 mini pc de gaming intri pe eMAG si construiesty u unul sau il iei gata facut de cerintele tale si de ceai degand sa faci cu el