| acele a întrebat:

Sa va explic cum sta treaba!
Acum o zi,mi-am activat optiunea pentru urmariri la facebook.
Stiu ca in momentul in care trimiti o cerere de prietenie ti se pune automat "urmareste". Problema e ca eu am primit multe, multe cereri de prietenie pe care nu le-am acceptat inainte de a activa optiunea aceasta cu urmariri. Si vreau sa stiu daca exista o modalitatea de a "transforma" aceste cereri primite inainte de a activa optiunea in urmariri.
Sau un alt mod in care as putea proceda.
Funda!

1 răspuns:
| Aladin96 a răspuns:

Nu ai cum....Lasa va o sa strangi multe de acum incolowinking