| Mihai1972 a întrebat:

Saalut! Recomandati-mi un smartphone bun, cu Android in afara de Samsung Galaxy S2 si HTC Sensation pentru ca sunt foarte scumpe! Cel mai bun telefon primeste funda!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| C8PILUcool a răspuns:

Sony ericsson xperia x10 mini pro

| C8PILUcool a răspuns:

Sony ericsson xperia mini pro

| VirusS97 a răspuns:

Sallut! Samsung Galaxy Ace are android si e foarte bun chiar merita...dar depinde probabil ti se pare scump...dar merita

| Bloomi a răspuns:

Samsung galaxy mini

| RaduManole a răspuns:

Samasung galaxy fit ( mai bun ca toate pana in 8 milioane dar din pacate nu are multitouch), Samsung galaxy gio ( e cam ca fit cu 1 milion mai scump dar are multitouch insa fit are camera de 5 si gio 3) si Samsung galaxy mini care e cu 20 lei mai ieftin ca fit insa e destul de apropiat cu gio, deci fit=640 lei, mini = 620 lei, gio = 730 lei -- insa mini la Vodafone = 700 lei, ca sa il iei mai ieftin ia-l de la cosmote!

| yonutz6399 a răspuns:

Samusng galaxy fit sau mini sau gio sau ace sau Huawei sonic(acestea sunt pana in 8 milioanehappy

| yonutz6399 a răspuns:

Samsung galaxy fit, gio, mini sau Huawei sonic(acestea sunt pana in 6 milioane)happy

| jaguar12 a răspuns:

Samsung galaxy fit-650 lei(android 2.2)
Samsung galaxy mini-630(android2.2) diferenta este
la marimea ecranului si de aici si diferenta de pret! Funda!