| paul_7261 a întrebat:

Sal all am si eu un nokia 1100 am auzit ca sunt cautatebig grin e din 2003 made in germany dupa cate am vazut si am citit e bunhappy cum fac sa al vand si eubig grin?

4 răspunsuri:
| sudsuinededouaori a răspuns:

Te duci cu el la service, probabil il cumpara ei pentru ca are niste piese superbe "made in Germany", de asta se cauta telefonul respectiv iar lumea a inceput sa vada ca se cauta si il cumpara si pentru a vb la el. Cand a aparut telefonul ala cine avea made in germany stia ca o sa tina foarte mult timp si d asta si interesul pentru el.

| regele1 a răspuns:

Din cate stiu are in el o eroare si "hotii" se pot folosi de ea.De asta e cautat, ca sa se scoata de pe piata, si nu numai big grin.

| paul_7261 explică:

Mersi mult pai e bun al meu e made in germany am citit pe net si zicea ca sunt cautate raubig grin